Články

Blog

První seminář

Vše začalo tím, že za mnou chodily kolegyně, kamarádky, známé  ptát se, jak to dělám, že jsem tak spokojená, jestli jsem nezhubla, nezměnila kosmetičku anebo, že by nové vlasy....? CO JE TO ZA TAJEMSTVÍ?  Z nerudné, utahané, zanedbané ženské je najednou příjemná , usměvavá a milá ŽENA.  Po odpovědi: „Takové zázraky umí Ho´oponopono!“  vždy následuje  vysvětlování , o co jde, proč   zrovna to  Ho´oponopono, co je to vůbec za  podivný název. Až  mi přišlo jednodušší udělat dámskou jízdu a jet na nějaký seminář. 


Nápad se zdál být jednoduchý, ale jak ho provést? Nikde žádný seminář, vlna nadšení z novinky jménem Ho´oponopono z roku 2011 opadla a žádný lektor v okolí  150km semináře nenabízí . Probrouzdaly jsme internet, facebook, poptaly se, kde se dalo. Čím dál víc mě mrzelo, že metodu neumím představit. Nebo snad nechci?


 Nakonec jsem se  rozhodla !  Takhle to nejde - samé výmluvy.  Udělám seminář sama. Vím, jak je  Ho´oponopono jednoduché, ucelené, časově nenáročné,  účinné, s jasnou  strukturou,  a přitom negativní vlivy a stresové situace mizí téměř ihned. 


Najednou se roztočil kolotoč „náhod“ a pomoci od ostatních. Vše jde jak po másle, prostory jsou a zdarma, účastníci se hlásí bez velké reklamy, dokonce i muž mezi nimi. Výzva, ty miluji! 


Zcela nervózní, leč s úsměvem na rtech vítám  všechny odvážlivce. Seminář probíhá v příjemné  atmosféře, ani si neuvědomuji, že už se zavírají dveře za posledním z návštěvníků.  Skvělý pocit -  podělit se s ostatními o své „tajemství“. 

O mě

Eva Jaklová

Telefon: +420 777 612 103

Kratonohy 45