Co je Ho´oponopono

Objevila se ve vašem životě chybová hláška? Situace, která vám brání ve vaší spokojenosti, narušuje zdraví, rodinu či finanční situaci?

Naše podvědomí ovlivňuje až 85% našich rozhodnutí. Do něho si od narození ukládáme téměř všechny zážitky, vědomosti i dovednosti. Učil vás někdo dýchat? Ne, a přesto to dokážete.Je to nevědomý tělesný proces řízený právě podvědomím.

Všechny situace se kterými jste nespokojení, vyvolávají ve vás obavy a smutek, se dají řešit pomocí starodávného havajského učení Ho´oponopono. U mě najdete zmodernizovanou novodobou verzi tohoto učení určenou pro vytváření zdraví, hojnosti a spokojenosti, zaměřenou na řešení problémů.

Krkolomné slovo Ho´oponopono přímo znamená „napravit to“. Je to klávesa delete na klávesnici. Podstatou techniky je odstraňování negativních vzpomínek z podvědomí.

Neumíme nikoho jiného změnit, dokonce mu ani poradit, co je pro něj nejlepší! Všechny návody a pokusy změnit toho druhého nefungují. Sami to znáte.

Co s tím? Máme volbu!

Můžeme žít ze vzpomínek našeho podvědomí a doufat, že ONO SE TO, SAMO SE TO vyřeší...

...anebo přijmeme za svůj život 100% odpovědnost!

Ho´oponopono říká, že jenom my sami jsme ti, kdo dokáží změnit a zlepšit svůj život! Procesem Ho´oponopono čistíme staré neplatné programy a vzorce uložené v našem podvědomí. Tím automaticky zlepšíme kvalitu našeho života, odstraníme a překonáme konfliktní situace,napravíme nespokojenost v mezilidských vztazích, dokážeme uzdravit nemoci, změníme pracovní neúspěchy na úspěchy,. …

Ve chvíli, kdy se zbavíte starého a nepotřebného, zjistíte, že přišlo naplnění inspirací, hojností a zdravím.

A co je hlavní sami zjistíte, jak proměnit svůj život! Ve svůj život bez hranic.

Jak? Jednoduše! Vemte život do svých rukou a „napravte to“.


 

"Vše, co vám vstoupí do života, může být léčeno, není to vaše vina, ale vaše zodpovědnost!

Za současnou situaci nemůžete nikoho a nic vinit.

Cokoliv potkáte můžete uzdravit,prací na sobě samém.“

Ihaleakala Hew Len, Ph.D., učitel a mistr Ho´oponopono

O mě

Eva Jaklová

Telefon: +420 777 612 103

Kratonohy 45