O mě

Dobrý den,

Ráda bych se vám představila, jmenuji se Eva Jaklová. Má cesta k těmto stránkám byla delší a občas klikatá. Začnu tím, že žiju víc jak dvacet let s jedním mužem a celý svůj dosavadní  život věnuji jedné profesi - působím  jako účetní, daňový a finanční specialista.
 
Práce s čísly a financemi mě opravdu baví, ale stále mi v životě něco scházelo. Postupem času jsem  zjišťovala, že to co mi schází, je rovnováha  v osobním i profesním životě .  Zkoušela jsem různé metody osobního rozvoje, až jednoho dne „náhodou“  (jak už to bývá) vstoupilo do mého života na růžovém Post-it papírku napsané slovo "Ho´oponopono".
 
Vždy jsem se ráda učila něco nového, objevovala, experimentovala, vzdělávala se. Havajské učení Ho´oponopono mě zcela pohltilo a změnilo můj životní směr. Vnitřní potenciál a síla se znenadání naplno otevřely. Najednou  jsou  vlastnosti , které jsem považovala za  své slabosti, vítány v mém životě.  Smyslem mého života se stalo  naslouchat ostatním a pozorovat jejich nalézání vlastních řešení, ke kterým je mohu i já podněcovat.  Cítím se šťastná, když se i Vám otevře ten bohatý, svobodný a naplněný život podle jejich vlastních představ.
 
Stále se zajímám o vše, co může obohatit a zlepšit život.  Ráda chodím do přírody, tančím, znovu jsem objevila sílu knih a meditací OSHO, miluji jógu, jízdu na kole a v neposlední řadě moře, ten nádherný klid pod hladinou... 
 
Věřím, že můj web bude i pro vás inspirací.
 
 
Těším se na vás!

O mě

Eva Jaklová

Telefon: +420 777 612 103

Kratonohy 45