V čem dokážu pomoci

Situace, ve kterých Ho´oponopono pomáhá

- při rozchodu

- problémy s rodiči, se sourozenci

- odpoutání se od závislostí (na jídle,na alkoholu,na nikotinu...)

- nedostatek financí

- naučí vás sebelásce a sebedůvěře

- pomáhá u tzv. civilizačních nemocí (ekzémy,anorexie,bulimie,únava...)

- pomáhá s vyrovnáním se s potratem, ztrátou dítěte, ...

a v mnoha dalších sitacích, které ve svém životě zažíváte.Problémy nespočívají v lidech, místech ani v situacích, ale v myšlenkách na ně.   

  Ihaleakala Hew Len

 

Ho´oponopono terapie

V terapii se věnujeme konkrétnímu problému a jeho řešení. Z mé strany můžete očekávat podporu ke změně (nebudete na to sami), pochopení situace, poukážu na destruktivní programy ve vašem chování a možnosti jejich odbourání.

Nejedná se o žádnou teoretickou výuku, ale o řešení a změny k lepšímu ve vašem životě. Dostáváte minimum teorie a maximum praktického využití, ukázek, návodů. Společně si vykoušíme různé metody z učení Ho´oponopono a vy sami si vyberete, která zrovna Vám pro  život vyhovuje. Ostatně kdo jiný je odborník na Váš život?

Mým úkolem je ukázat vám, co žijete a k čemu vám to je. Jaké jsou praktické důsledky podvědomého programu, který jste si zakotvili ve svém podvědomí a společně si ukážeme, jak tento program smazat nebo odvirovat. Přesto změnu, kterou spolu v terapii vytvoříme, vy musíte přijmout do svého života. Co dál se svým životem uděláte je opravdu jen a pouze na vás.
 

Jak terapie probíhá?

Záleží na domluvě:

- osobně v Hradci Králové a okolí

- terapii přes Skype nebo Facebook 
 

Časový rozsah:

v rozsahu 60-90min

Neváhejte mě kontaktovat. 

Ho´oponopono léčivé masáže

Připravuji pro Vás od 1.9.2015 léčivé masáže Ho´oponopono. Zkontaktovala jsem maséra s 20ti letou zkušenostní těchto léčivých masáží přímo z Havaje. I přesto, že Ho´oponopono je "havajské tajemství" byl ochoten ke sdílení a nyní se je učím.

Těším se, až i Vám je představím.

Ceník

Dostávám dotazy, proč nejsou uvedeny ceny. Nejsou pevně stanoveny, takže se nestyďte a ozvěte se.

O mě

Eva Jaklová

Telefon: +420 777 612 103

Kratonohy 45